Cassa 7730 Telli Dosya Sarı 50'li Paket

Marka : Cassa
Fiyat : 31,07 TL  + KDV
KDV Dahil : 36,66 TL

Cassa 7730 Telli Dosya Sarı 50'li Paket

 

Telli Dosya Nedir? Nasıl Kullanılır?

Tüm işyerleri ve eğitim kurumları için vazgeçilmez olan telli dosya çeşitleri ile, önemli evrak, dosya ve dokumanlarınızı dağılmadan ve kaybolmadan muhafaza edebilmeniz mümkündür. Birbirinden farklı renklerde üretilen telli dosyalar ile düzen ve pratiklik kazanmanız için en kaliteli markaları sizlere ulaştırıyoruz!

 

 

15 yıllık sektörel tecrübesiyle ofis gereçleri alanında üretimler yapan Cassa, dünyanın farklı noktalarındaki kaynaklarıyla birlikte müşterilerinin gereksinimlerini mükemmel biçimde karşılamak için profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Türkiye'yle birlikte komşu ülkere ve Avrupa'ya da ihracatlar gerçekleştiren Cassa ürünleri ile, ekonomik ve kaliteli ofis çözümlemeleri sistemofis.com'da sizleri bekliyor!

 

Cassa Telli Dosya Ekonomik, A4 ebatında olup, klasör içerisinde muhafaza edilebilir. 2 delikli yapısı ile 170 sayfaya kadar dosyalama imkanı sağlar. 50 adet olarak temin edebileceğiniz Cassa Telli Dosya Ekonomik 50'li Paket (7730) ve diğer tüm ofis kırtasiye ihtiyaçlarınız için siparişinizi sistemofis.com'dan hemen şimdi oluşturun; uygun fiyatlar ve hızlı teslimat avantajlarını kaçırmayın!

 

Cassa Telli Dosya Ekonomik 50'li Paket (7730) Genel Özellikler: 

  • Marka: Cassa
  • Ürün: Telli Dosya Ekonomik
  • Model 7730
  • Paket içi: 50 Adet
  • Ebat: A4 
  • Delik: 2 delikli
  • Kapasite: 170 sayfa dosyalama

 

Telli dosya alırken nelere dikkat etmek gerekir? 

 

Telli dosya imalatı farklı materyallerden ve farklı ebatlarda yapılmaktadır. Buna göre telli dosya çeşitleri birbirinden farklı özelliklere sahip olmaktadır. Sizin için en doğru telli dosya, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunan, kaliteli materyallerden üretilmiş, dayanıklı ve kullanımı pratik ürünler olacaktır. Telli dosya alırken öncelikle bu ürünleri nerede ve hangi amaçla kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. Ardından, ebat ve renk seçiminizi yapmalısınız. Telli dosyalarınızı uzun süre kullanmak istiyorsanız, kalite tercihinizi de yüksek düzeylerde tutmalısınız. Ayrıca, telli dosya sırtlığı, telli askılı dosya, telli dosya rafı gibi ürünleri de çalışma ortamlarınızda keyifle kullanabilirsiniz.