Öncelikle firmamız ile kurduğunuz temasın her iki taraf içinde faydalar getireceğine inanıyor ve bunun sözünü veriyoruz. Şimdiden ilginize ve desteğinize çok teşekkür ediyoruz.

 


                Firmamız İstanbul Sultanbeyli’nde 200 m2 Satış Mağazası, 350m2 depolama alanı ile, Kazandır Kazan ilkesini prensip edinen, anında taleplerinizi cevaplayabilen ve çözüm sunan uzman personel kadrosu ile 10000’inin üzerinde ‘’ Ofis Kırtasiyesi, Kağıt Ürünleri, Teknoloji ve Sarf Ürünleri, Toner ve Kartuş Ürünleri, Gıda ve Mutfak Ürünleri, Temizlik Ürünleri, Ambalaj ve Hijyen Ürünleri son olarak Copy Center Hizmetleri ile direk satış ve teslimat hizmeti vermektedir.

 


Sistem Ofis, Geniş ürün yelpazesi ve istikrarlı fiyat politikası ile şirketlere, kurumsal firmalara kontrollü tüketim, zaman ve iş gücü gibi değerleri ve unsurları dikkate alarak hizmet veren güvenilir bir kuruluştur.

 


Sistem Ofis’in er takım üyesi, görev ve sorumluluklarına yürekten inanan, hizmet verdiği kişileri müşteri değil, iş ortağı olarak gören kendini ve sorumluluğunu sürekli iyileştirme hedefi içinde tutan anlayış ile çalışmaktadır. Bu tutumumuz, mevcut ve yeni kazandığımız her iş ortağımızdaki faydamızı, en üst seviyelere ulaştırarak uzun yıllar çalışma isteğimizin de olduğunu ortaya koymaktadır.

 


NEDEN SİSTEM OFİSİ TERCİH ETMELİYİM?


·         Ürün bilgisine hakim, sizi anlayan, maliyet ve çözüm odaklı, güler yüzlü satış yönetmenlerimizden sipariş desteği alabilirsiniz.

·         Verdiğiniz siparişlerin eksiksiz ve zamanında teslim edileceğini bilerek, asıl işinize yoğunlaşabilirsiniz.

·         Farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok yer ile telefon görüşmesi yapmanıza gerek kalmayacaktır.

·         Muhasebenizi farklı firmalardan gelen çok sayıda fatura, ödeme ve cari hesap takibi gibi zaman harcayan işleri yapmaktan kurtarırsınız.

·         Farklı ürün taleplerinizi bir yerden tek siparişte toplayarak aynı zamanda ücretsiz teslimat ile firmanıza teslimatını yaptırabilirsiniz.

·         Yukarıdaki tüm detayları oluşturduğunuzda ise hem zaman hem de finans olarak tasarruf sağlarsınız.

·         Sistem Ofis, rekabetin fiyat ile kıyaslanamayacağını siz değerli iş ortaklarına sunmuş olduğu hizmet politikası ile gösterecektir.